Contact: E-mail

 

Tel:

+27-11 462.63.03

+27-72-423.35.25

Local fax: 086.648.35.23

South Africa's largest webpage

De grootste Zuid-Afrika website

     

Click here for your language                    

 

 

De lodge bevindt zich op 3 km van Kasane en 80 km van Livingstone (Victoria Falls), op de noordelijke Botswana grens tussen de Kwando, Linyanti en Chobe rivieren. De streek wordt vooral gekenmerkt door een serie meren, eilanden en overstromingsgebieden.

Het gebied maakt deel uit van het Chobe National Park, beroemd om zijn enorme buffeltrek en olifanten kuddes. Tevens zijn er heel wat roofdieren en talrijke vogelsoorten in het gebied.

Chobe Safari Lodge biedt:

  • Luxe accommodatie

  • River Boat Cruises

  • Game Drives

  • Vistrips

  • Conferentie faciliteiten

  • Prachtige zonsondergangen

 

 

 

 

 

Safari kamers:

De 32 nieuwe safari kamers zijn individueel ingericht en bieden elk comfort. Elke kamer is voorzien van air-conditioning, luxueuze en-suite badkamer met bad en douche en satelliet televisie.

River kamers:

De luxe twin-bed rivier kamer zijn voorzien van air-conditioning, telefoon, televisie en grote en-suite badkamer. Familie kamers hebben twee twin slaapkamers.

Rondavels:

De rondavels met rietdak hebben een prachtige ligging en zijn voorzien van een dakventilator en en-suite badkamer.

Een groot gevarieerd ontbijt wordt op het terras opgedient. Gasten hebben de keuze uit een Continentaal of Engels ontbijt. De Cocktail Bar biedt lichte lunch terwijl u kan ontspannen langs het zwembad.

De Sedudu Sunset Bar biedt uitzicht over het Sedudu Island en is ook het plekje bij uitstek om te genieten van de Afrikaanse zonsondergang.

's Nacht kan u genieten van een avondmaal onder de Afrikaanse sterrenhemel en met uitzicht over de Chobe Rivier.

GAME DRIVES
Wild observaties in Chobe zijn uniek dankzij de hoogste wildconcentratie in Zuidelijk Afrika. Het Chobe Nationaal Park is de beste plaats ter wereld om olifanten te observeren. Het is tevens de hoogste olifant concentratie op onze planeet. U kan deelnemen aan een game drive (3 maal per dag) inclusief een dag game drive met lunch.

BOAT CRUISES
Boottochtjes in het reservaat kunnen op om het even welk moment. Er zijn duizenden dieren en die komen hun dorst lessen op de oevers van de rivier. Hiervan kan u getuige zijn om dit nooit meer te vergeten.

Boeking/info:

Naam: Email:
Land: Tel:

Aankomst: Vertrek:
Uw aanvraag: Aantal personen:

 [ Chobe Safari Lodge ] Botswana kaarten ] Xakanaxa Camp ] Stanley's Camp ] Afstand tabel ] Savute Safari Lodge ] Chilwero ] Chobe Marina Lodge ] Elephant Valley Lodge ]