Contact: E-mail

 

Tel:

+27-11 462.63.03

+27-72-423.35.25

Local fax: 086.648.35.23

South Africa's largest webpage

De grootste Zuid-Afrika website

     

Click here for your language                    

 

 

De Hluhluwe River Lodge is een comfortabele lodge met 12 chalets en maximal 28 gasten. Er is een keuze uit 8 twin standaard chalets, 2 familie chalets en 2 luxe chalets.

De lodge bevindt zich in de onmiddellijke buurt van het beroemde Hluhluwe iMfolozi natuurreservaat en is vlakbij het iSimangaliso Wetlands Nationaal Park (voormalig Greater St Lucia Wetland Park). Beide reservaten staan in hoog internationaal aanzien. Het iSimangaliso Wetlands reservaat is bovendien uitgeroepen tot Wereld Erfgoed.

Experience the scenic beauty and wildlife of Hluhluwe iMfolozi Park on an open vehicle game drive. Go horse riding or hiking in the sand forests of False Bay Park and discover the secrets of an ancient forest. Satisfy your adventurous spirit on a quad or mountain bike tour and end the day on a leisurely boat cruise on the gently meandering Hluhluwe River. The lodge also offers a variety of guided day trips to surrounding marine reserves and game reserves in the vicinity.

Wijn en dineren

De lodge biedt elke dag vers fruit en een uitgebreid Engels ontbijt. Na de middag siesta wordt een lichte lunch aangeboden net voor het vertrek op namiddag safari of één van de andere activiteiten. Diners zijn à la carte met vlees, gevogelte en wild op het menu. Vegetariërs komen ook aan hun trekken, verwittig ons a.u.b op voorhand wat uw wensen zijn. Het diner wordt geserveerd onder de mooie Afrikaanse sterrenhemel in de 'isibaya' of op het dek. Indien het weer niet meezit wordt er gegeten in het hoofdgebouw.

De manager is een ware wijn kenner, uiteraard wordt de voorkeur gegeven aan uitstekende Zuid-Afrikaanse wijnen.

 

 

 

 

 

 

 

 

Het centrale deel van de lodge omvat een zitkamer, eetkamer en bar. Dit alles wordt omringt door een schitterende tuin en een terras met 180° uitzicht over de savanne en de Hluhluwe rivier. De kamers zijn uitgespreid over de tuin tussen inheemse boomsoorten. Het zwembad bevindt zich in een rustig hoekje, weg van het hoofdgebouw.

Standaard chalets

De A-vormige chalets hebben een rietdak en een zonnedek. De en-suite badkamer is voorzien van een douche, afzonderlijk toilet en een wasbak. Er is comfortabel zitmeubilair, een schrijftafel, twee bagagerekken, kleerkast, telefoon, digitale kluis en airconditioning.

Familie chalets

De A-vormige chalets hebben een rietdak en een zonnedek. De en-suite badkamer is voorzien van een douche, afzonderlijk toilet en twee wasbakken. Er is een minibar, comfortabel zitmeubilair, een schrijftafel, twee bagagerekken, kleerkast, telefoon, digitale kluis en airconditioning. Deze chalets zijn open-plan met twee ¾ bedden (dubbel of twin) en twee single bedden (er is een afscherm gordijn).

Luxury chalets

De A-vormige chalets hebben een rietdak en een groter zonnedek. De en-suite badkamer is voorzien van een douche, afzonderlijk toilet en twee wasbakken. Er is een minibar, comfortabel zitmeubilair, een schrijftafel, twee bagagerekken, kleerkast, telefoon, digitale kluis en airconditioning. De en-suite badkamer heeft een Victoriaanse badkuip met zicht op het bos. Het king-size bed is gedrapeerd met een romantisch muskietnet. Verder is er comfortabel zitmeubilair, mini bar, schrijftafel, een groot bagagerek, kleerkast, telefoon, digitale kluis en airconditioning.

Activiteiten

Game Driver - ochtend en namiddag game drives met 4x4 voertuigen in het wereldberoemde Hluhluwe/Umfolozi Game Reserve. De rit van en naar het reservaat neemt 25 minuten in beslag. Gedurende 4 uur gaan we op zoek naar wild. De ochtend game drive is inclusief thee, koffie, rusks en mineraal water. De namiddag game drive is inclusief een drankje en snacks.

Mountain Bike – met of zonder begeleiding van een gids, op zoek naar wat avontuur en mooie landschappen. De lichtgewicht fietsen zijn inclusief helm, handschoenen, drinkwater en een reparatieset.

Vogelobservatie boottochteen korte wandeling brengt gasten naar de oevers van de Hluhluwe Rivier waar men een twee uur durende boottocht maakt op de rivier in het gezelschap van watervogels en kleine krokodillen (geen nijlpaarden). Geniet van een drankje tijdens de zonsondergang.

Eco Quad Trail – beginners worden begeleid door een gids die voor uw veiligheid zal zorgen maar ook een woordje uitleg geeft tijdens een drankje op een uitzichtpunt. Deze tocht duurt 1, 2 of 3 uur, afhankelijk van uw interesse en vermogen om de quads te besturen. Deze activiteit is ook mogelijk voor kinderen vanaf 10 jaar. De Suzuki LTF 160 quads zijn comfortable, geluidsarm en makkelijk bestuurbaar. Om het mileu geen schade toe te brengen wordt enkel gebruikt gemaakt van jeep sporen.

Paardrijden – een aantal rijdieren zijn speciaal getrained om in de bush te rijden. Om het comfort van de gasten te verzekeren wordt gebruik gemaakt van de beste zadels tijdens de 2 tot 4 uur durende tocht in de mooie omgeving van het False Bay woud en meeroevers.

 

Booking/info:

Naam: Email:
Land: Tel:

Aankomst: Vertrek:
Uw aanvraag: Personen:

 Avalone Guest House ] Pakamisa ] White Elephant ] Zulu Nyala ] Nyati Lodge ] Stewarts Farm ] PH St Lucia ] Tonga Beach Lodge ] Makatana Bay Lodge ] Hluhluwe Hotel ] Lidiko Lodge ] Kosi Bay Lodge ] Tree Lodge ] Makatana Bay Lodge ] Tembe Elephant Park ] Kosi Moon ] [ Hluhluwe River Lodge ] Natal kaarten ] Ubizane Safari Lodge ] Falaza ] Duma Zulu ] Emdodeni Lodge ] Kosi Forest Lodge ] Elephant Coast Guest House ] Shakaland ] Simunye Lodge ] Bayala ]